Pustite si svoje pozitívne vnútorné kino / AUDIO pre imagináciu

fotokatka-sk-0457-1

Koľkokrát za deň sa pristihnete, ako si predstavujete rôzne situácie, obrazy alebo motívy? Vďaka za to, keď sú pozitívne. V aktuálnej situácii sa však nevyhneme ani tým negatívnym až katastrofickým. Tejto aktivite mozgu sa odborne hovorí mentálna reprezentácia alebo tiež imaginácia. Je to bežná súčasť nášho denného života a vieme ju dobre využívať vo svoj prospech. 

Vďaka tomu, že si môžeme pred svojím vnútorným zrakom predstaviť takmer čokoľvek, máme naporúdzi malé súkromné ​​kino, kde sme režiséri a diváci zároveň. Teraz sa nám hodí viac pozitívnych obrázkov, preto by som Vám rada ponúkla imagináciu na pobyt na svojom obľúbenom mieste. Kedykoľvek budete potrebovať, viete sa tam v mysli preniesť a sprostredkovať si tak mentálnu vychádzku, ktorej efekt pocítite aj fyzicky, lebo vás to uvoľní a dobre naladí.

Imaginácia na pobyt na svojom obľúbenom mieste je vhodná kedykoľvek, keď budete cítiť, že sa chcete na chvíľu odpútať od reality, uvoľniť sa a načerpať pozitívne emócie. Ak by sa počas vašich predstáv objavili nejaké negatívne predstavy, bude lepšie imagináciu opustiť a vrátiť sa k nej neskôr. 

Trojminútová nahrávka vás prevedie imagináciou. 

Facebook
Twitter
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
akreditovaná koučka