Ľudia zabúdajú na to, čo hovoríte aj robíte, ale nezabúdajú na to, ako…

Pre vás, drahé žienky, na posilnenie sebaúcty
Snáď mi to muži prepáčia, tieto riadky som písala s pomyslením na ženy, ale mužom to budem chcieť vynahradiť.

Milé žienky, už ste si užili všetky darčeky spod stromčeka i mimo neho? Mám pre Vás drobnôstku, ktorá vás môže sprevádzať ako šperk. Pár myšlienok, ktoré vás podržia i podporia, keby ste chceli o sebe pochybovať. Ak by nepomohli, napíšte mi, hneď vám ako life kouč vyhovorím skreslené myšlienkové pochody :-)

Inšpiroval ma rozhovor Oprah Winfrey s Mayou Angelou, americkou spisovateľkou, tanečníčkou a aktivistkou, narodenou v roku 1928.

Maya Angelou v interview hovorila, že keď sa pre niečo rozhodla so srdcom na dlani, zvyčajne to bolo správne rozhodnutie. Podelila sa aj o ďalšie životné skúsenosti:

– Bez ohľadu na to, aký máte vzťah s rodičmi, budú vám chýbať, keď zmiznú z vášho života.

– Žiť nie je to isté ako prežívať život.

– Život ti niekedy dá druhú šancu.

– Aj keď mám trápenie, nemusím byť na to sama.

– Každý deň môžeš natiahnuť ruku a niekoho sa dotknúť.

– Ľudia zabudnú na to, čo si hovorila, aj čo si robila, ale nikdy nezabudnú, ako sa s tebou cítili.

Prajem vám, výnimočné a jedinečné ženy, aby ste vyžarovali zo seba nezabudnuteľne v každej chvíli, nech vaša motivácia pracovať na svojom osobnom rozvoji nikdy neochabuje a prináša vám vychutnávanie si plnosti bytia.

Zo srdca Janette

Facebook
Twitter
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
akreditovaná koučka