Webinár AKO mať želania na správnych miestach? VYPREDANÉ

stars-g180411285_1280

Túžite prežiť sviatky bez rozčarovania? 

Máte odhodlanie vsadiť na mentálnu a emočnú prípravu, aby ste si Advent skutočne užili?

🎁 Niektoré darčeky sa nedajú kúpiť nielen preto, že ich hodnota je nevyčísliteľná, ale aj preto, lebo sú nenárokovateľné. Napriek tomu bývajú na pozadí každej našej túžby. 

💟 O troch najvzácnejších nehmotných daroch, ktoré môžeme venovať sebe aj iným, vám chcem porozprávať. Pristavím sa pri najhlbších ľudských potrebách, ktoré nás robia šťastnými a spokojnými. 

😇 Zároveň pouvažujem, ako prežiť sviatky s nadhľadom a v pohode bez toho, aby sme sa nechali strhnúť komerčnou verziou alebo traumatizujúcimi spomienkami. 

Oplatí sa nenechať vnútorný pokoj na náhodu. Potom sa vám nestane, že by ste prehliadli to najbližšie a najdostupnejšie, lebo chvíle sú rozhodujúce, nie slová. 

90-minútová prednáška venovaná téme mentálnej a emočnej prípravy na Vianoce 

Počas webinára získate praktické tipy:

  • Čomu sa vyhnúť, keď nechcete sviatočnú pohodu „zabíjať“.
  • Čoho robiť čo najviac, aby ste sviatočnú atmosféru zdravo rozvíjali a podporovali.
  • Na čom si dať extra záležať.

Podporím vás v hľadaní spôsobu, ako si užiť Vianoce podľa seba 🎄🌟

Facebook
Twitter
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
akreditovaná koučka