Sebarozvojový večer venovaný téme HNEVU, 10. júna v Bratislave

workshop-hnev

AKO ZMENIŤ HNEV NA REŠPEKT 

Aký má hnev význam? Môže z neho vzísť niečo dobré? Hnev nie je oprávnený alebo neoprávnený, zmysluplný alebo zbytočný. Hnev jednoducho je. Je to pocit. Vytvára sa z nejakého dôvodu a pýta si našu pozornosť aj rešpekt, lebo má pre nás odkaz. 

Pre niektorých je hnev prirodzenou reakciou na stres, pre iných je to, naopak, úzkosť. V hneve bývame skalopevne presvedčení o mnohých veciach, ktoré v skutočnosti odzrkadľujú iba našu zlosť. Máme na ňu právo, ale dokáže nás úplne opantať a zaviesť do bludiska emócií. Čím hlbšie doň prenikáme, tým ťažšie sa odtiaľ dostávame. To hnevlivé sa nám usadí v hlave, akoby to už nikdy nemienilo odísť. Uväzníme sa vo vlastnej hnevlivej reakcii, ktorá ovplyvňuje našu imunitu. 

Naučte sa päť kľúčových vecí, ktoré vám pomôžu uvedomiť si, čo je skutočne za vašim hnevaním sa. Potom dokážete rozoznať, kedy ste rukojemníkmi svojich pocitov, a kedy skutočne chcete reagovať a vyhnúť sa deštrukcii.

Termín: 10. júna od 18.00 h. do 20.00 h.
Miesto: Monsters Cafe http://www.monsterscafe.sk/kontakt/
Cena: 15,- eur 
Rezervácia miesta zakúpením vstupenky na: https://eshop.lifekoucing.sk/produkt/sebarozvojovy-vecer-tema-spracovaniehnevu/
Bližšie info: workshop@lifekoucing.sk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
certifikovaný kouč RCS