Sebarozvojový večer s témou spracovania hnevu – PRELOŽENÝ

workshop8-

ROZČÚLENIE AKO VÝZVA

Spracovaním hnevu na frustráciu

V hneve bývame skalopevne presvedčení o mnohých veciach, ktoré v skutočnosti odzrkadľujú iba našu zlosť. Máme na ňu právo, len zlosť nás dokáže úplne opantať a zaviesť do bludiska emócií. Čím hlbšie doň prenikáme, tým ťažšie sa odtiaľ dostávame, lebo nás odvádza hlboko do zlosti. To hnevlivé sa nám usadí v hlave, akoby to už nikdy nemienilo odísť. Uväzníme sa vo vlastnej hnevlivej reakcii.

Aký má váš hnev význam? Môže z neho vzísť niečo dobré? Hnev nie je oprávnený alebo neoprávnený, zmysluplný alebo nezmysluplný. Hnev jednoducho je. Je to pocit. Existuje vždy z nejakého dôvodu a potrebujete ho rešpektovať a venovať mu pozornosť.

Naučíte sa päť kľúčových vecí, ktoré vám pomôžu uvedomiť si, čo je skutočne za vašim hnevaním sa.  Potom naň viete inak reagovať a nebyť deštruktívni voči sebe ani voči iným. 

Termín: upresním, keď budú opäť možné hromadné podujatia 🤗

Miesto: Monsters Cafe http://www.monsterscafe.sk/kontakt/

Cena: 15,- eur 

Rezervácia miesta zakúpením vstupenky na https://eshop.lifekoucing.sk/produkt/sebarozvojovy-vecer-tema-spracovaniehnevu/

Bližšie info: workshop@lifekoucing.sk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
certifikovaný kouč RCS