Sebarozvojový večer s témou SEBAISTOTY, Ba 18.8.

workshop6

Ako urobiť zo seba toho najlepšieho sprievodcu? 

Keď si prídeme dokonalo nedokonalí, zrádza nás sebaistota. Namiesto skrývania sa pred sebou potrebujeme skoncovať s pochybnosťami o sebe a prijať aj svoje slabé stránky. 

Perfekcionisti nebudú veriť, ale naše chyby a zlyhania nás nedefinujú. Potrebujeme ich na to, aby sme sa z nich poučili a nabudúce urobili niečo inak. Strach zo zlyhania nie je dôvodom k sabotáži samého seba. Je dôvodom na posilnenie seba. Keď sa naučíme zvládať seba, môžeme sa na seba spoľahnúť. 

Je to možné vďaka sebakontrole, a hlavne vďaka vedomiu vlastnej hodnoty. Tú možno zveľaďovať a cieľavedome rozvíjať, aby viedla k tomu, že to, čo si o sebe myslíme a ako sa cítime, je v súlade s našimi hodnotami. Ako na to sa s vami podelím a vymeníme si navzájom skúsenosti.

Termín: 18. augusta o 17.30 h.

Miesto: Open space, Pluhová 25 (v blízkosti Polusu)

Lístky: zakúpením vopred v eshope https://eshop.lifekoucing.sk/produkt/sebarozvojovy-vecer-tema-sebaistota/

 

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
certifikovaný kouč RCS