Sebarozvojový prednáškový večer s témou VZŤAHOV, 16.júna v BA

photo-1574627958512-8c12d94ec295

Ako víťaziť vo vzťahovej aréne

To, čo vo vzťahoch pozitívne a spoľahlivo funguje, sa dá opísať jednoducho: Porozumenie vedie k rešpektu. Rešpekt posilňuje dôveru. Dôvera otvára dvere vynikajúcim vzťahom. 

Podelím sa o kľúčové princípy „vzťahovosti“, ktoré sa dajú jednoducho aplikovať v každodennosti a spoločne podebatujeme, ako na to. 

Potrebujeme posilňovať a láskyplne rozvíjať najskôr vzťah so sebou, a potom sa to premietne tak do partnerského, ako aj ostatných vzťahov. 

Termín: utorok 16. júna 2020, od 17.30 do 20.00 h.

Miesto: OPEN SPACE, Pluhová  25 v Bratislave, (v blízkosti Polusu), mapa: www.open-space.sk/contact

Cena: 15,- eur (s občerstvením a materiálmi)   

Rezervácia miesta zakúpením vstupenky v eshope Life koučingu https://eshop.lifekoucing.sk/produkt/sebarozvojovy-vecer-tema-vzahy/

Potvrdenie príde do mailu spolu s faktúrou. 

Bližšie info: workshop@lifekoucing.sk

Share on facebook
Facebook
Share on twitter
Twitter
Share on linkedin
LinkedIn
Prešla som jednu etapu životnej cesty bez toho, aby som sa „hlbšie“ pozerala do svojho srdca. A hoci sa mi naplnil detský sen a roky som pôsobila ako publicistka, moje pravé poslanie je v pomáhajúcej profesii. Môj osobný zmysel života „prehovoril“ presvedčivo a zanietene, keď som objavila koučovanie. Teraz som šťastná, že môžem „hľadajúcich“ sprevádzať na ceste za otvorením brány do vlastného vnútra, aby si zodpovedali, kým sú, čo v nich je a kam chcú smerovať.
Mgr. Janette Šimková
certifikovaný kouč RCS